Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

REGULAMIN

Regulamin od dnia 01.11.2017

 1. Właścicielem hurtowni jest posiadacz platformy Best-trade.pl  z siedzibą w Łukowie, kod 21-400, ul. Poważe 31, NIP 825-188-45-55, REGON 030935411.
 2. Materiały, opisy, zdjęcia prezentowane na stronach hurtowni użyte są w celach informacyjnych. Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów oraz nazwy producentów użyte na stronach należą do ich właścicieli. Produkty prezentowane na zdjęciach mogą różnić się od oferowanych w sprzedaży na skutek wprowadzenia przez producenta nowych opakowań oraz zmian ilościowych zawartości opakowań.
 3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
 4. Warunkiem zawarcia umowy jest przesłanie przez Klienta posiadającego konto w serwisie, oferty kupna towarów i jej przyjęcie przez hurtownię internetową za pomocą formularza na stronie internetowej. Klient jest zobowiązany do zapłaty za towar gotówką w momencie jego dostarczenia przez kuriera lub przelewem w ciągu 14 dni od otrzymania towaru.
 5. Minimum logistyczne/minimalne zamówienie wynosi: na terenie Polski 500 zł netto, na terenie UE 1000 zł netto.
 6.  Wysyłka zamówionych towarów na terenie Polski kurierem DHL jest bezpłatna i odbywa się:

  - dla zamówień jednorazowych powyżej 500 zł w ciągu maksymalnie 72 godzin od momentu złożenia zamówienia

  - dla zamówień kumulowanych po osiągnięciu kwoty sumarycznej 500 zł brutto, raz w tygodniu w każdą środę.

 7. Koszt wysyłki zamówionych towarów na terenie UE wynosi 60 zł brutto i jest doliczany do wartości zamówienia. Przesyłki realizuje firma kurierska DPD.
 8. Konsument w ciągu 14 dni może odstąpić od umowy licząc od dnia wydania produktów.
 9. Reklamacje od klientów przyjmujemy w ciągu 7 dni od daty dostarczenia towarów. Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail biuro@best-trade.pl. W tytule zgłoszenia prosimy o podanie słowa reklamacja i numeru zamówienia którego ona dotyczy. W treści e-maila prosimy o krótki opis zdarzenia i informacji o ilości towaru którego dotyczy. Reklamacje będą rozpatrywane indywidualnie dla każdego klienta w ciągu 5 dni roboczych. 
 10. Dane osobowe są chronione i przetwarzane w celu i w zakresie określonym w Ustawie z dnia 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych” (Dz.U. Nr 133 poz. 883) Zabrania się ( klientowi ) umieszczania na stronach sklepu (np. formularz opinii o produktach) treści o charakterze bezprawnym. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. Klient akceptując regulamin wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.  Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom – w tym do celów marketingowych.
 11. Akceptując regulamin Klient wyraża zgodę na otrzymywanie oferty handlowej drogą elektroniczną.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij